Alkoholové inkousty do pryskyřice - odstíny oranžové 20ml

76 Kč 62,81 Kč bez DPH
Skladem Objednáno Objednáno Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Alkoholové inkousty vytváří po smíchání s pryskyřicí barevný a zároveň zcela průhledný odlitek.

Jednotlivé barvy lze vzájemně míchat, což umožňuje získat další nové barvy a odstíny.

Aby byly barvy krásně živé, doporučuje se inkoust, vzhledem k jeho průhlednosti, používat na světlé nebo bílé povrchy. Intenzita zabarvení záleží na množstvím přidaného inkoustu. 

Objem: 20 ml.

Balení: lahvička s kapátkem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky plastové lahvi s úzkým zobáčkem lze inkoust kapat po kapkách. Před prvním použitím do zobáčku musíte udělat jehlou otvor. Při manipulaci s inkoustem používejte gumové rukavice. S inkoustem vždy pracujte pouze na dobře větraném místě.

Inkoust má velice široké spektrum využití: malování plastu, kovu, skla, porcelánu, polymerové hlíny, epoxidové pryskyřice, tónovacího laku a mnoho dalšího. Dobře se snáší s vodou. Barvy inkoustu jsou syté, ale zároveň transparentní (kromě metalické). Snadno se mísí. Lze jej kombinovat s akrylovými barvami a pastami, s voskovými pastami. Inkousty jsou rychleschnoucí, neobsahují kyseliny. 

Nezapomínejte lahvičky s barvivy čas od času protřepat, jejich dlouhodobé uskladnění bez používání může ovlivnit vlastnosti produktu.

Prosíme pozor!

  • Zobrazení barev se může na různých digitálních zařízeních silně lišit.
  • Důrazně proto doporučujeme před začátkem práce vyzkoušet jaké množství barvy je třeba, abyste dosáhli vámi požadovaného efektu.
  • Při práci s epoxidovou pryskyřicí a pigmentovými roztoky používejte ochranné pomůcky. Hotový odlitek co nejlépe zakryjte, aby se na něj před konečným tvrdnutím nedostal prach.
  • Lahvičky uchovávejte důkladně uzavřené a chraňte je před slunečním zářením.

Bezpečnostní opatření: při zasažení očí je vypláchněte velkým množstvím vody. Vyvarujte se polknutí či vdechnutí materiálu. Po práci si důkladně umyjte ruce, zejména před jídlem. Při tvoření výrobku nekuřte, nepijte ani nejezte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.