Barevný inkoust do pryskyřice - bílý

78 Kč 64,46 Kč bez DPH
Skladem

Barevný inkoust do pryskyřice je neprůhledný pigment určený speciálně na zabarvení epoxidové pryskyřice. Uživatelsky velmi přívětivé.

 

Jde o vysoce koncentrované barvivo, které se přidává až po smíchání obou složek, když je pryskyřice stále tekutá, před vylitím do formy či na povrch předmětu.

Platí přitom, že čím více barviva použijete, tím bude barva pryskyřice sytější, můžete však použít maximálně 5% barviva k objemu pryskyřice. Barvivo doporučujeme dávkovat po kapkách a postupně přidávat. 

Objem: 20 ml.

Balení: lahvička s kapátkem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky plastové lahvi s úzkým zobáčkem lze barvu kapat po kapkách. Před prvním použitím do zobáčku musíte udělat jehlou otvor. Při manipulaci s barvivy používejte gumové rukavice. S barevným inkoustem  vždy pracujte pouze na dobře větraném místě.

Jednotlivé barviva se dají spolu míchat a tím vytvářet nové odstíny. Pomocí barviva do pryskyřice vytvoříte neprůhledné odstíny barev. Pokud chcete dosáhnout transparentní odstíny, použijte na zabarvení pryskyřice alkoholové inkousty.

Nezapomínejte lahvičky s barvivy čas od času protřepat, jejich dlouhodobé uskladnění bez používání může ovlivnit vlastnosti produktu.

Prosíme pozor!

  • Zobrazení barev se může na různých digitálních zařízeních silně lišit.
  • Důrazně proto doporučujeme před začátkem práce vyzkoušet jaké množství barvy je třeba, abyste dosáhli vámi požadovaného efektu.
  • Při práci s epoxidovou pryskyřicí a pigmentovými roztoky používejte ochranné pomůcky. Hotový odlitek co nejlépe zakryjte, aby se na něj před konečným tvrdnutím nedostal prach.
  • Lahvičky uchovávejte důkladně uzavřené a chraňte je před slunečním zářením.

Bezpečnostní opatření: při zasažení očí je vypláchněte velkým množstvím vody. Vyvarujte se polknutí či vdechnutí materiálu. Po práci si důkladně umyjte ruce, zejména před jídlem. Při tvoření výrobku nekuřte, nepijte ani nejezte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.