Bílá barva do pryskyřice řada COLORFUN

78 Kč 78 Kč bez DPH
Skladem

Barva pro neprůhledné probarvování epoxidové pryskyřice, má výborné krycí schopnosti

Objem: 25 ml.

Balení: lahvička s kapátkem.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky našim barvivům budou mít vaše výrobky z epoxidové pryskyřice sytou barvu, a to za použití jen několika málo kapek. Je to způsobeno vysokou koncentrací produktu. Není vhodné pro transparentní barvení.

Použití:

doporučené procento barvicího pigmentu k celkovému množství pryskyřice se pohybuje od 1 % (průsvitný efekt) do 5 % (pro intenzivní a neprůhledné barvy). Do celkového objemu epoxidové směsi nepřidávejte více než 5 % barviva. Důkladně promíchejte.

Intenzita barvy pigmentového roztoku závisí na jeho dávkování do pryskyřice. Všechny pigmentové roztoky mají limit sytosti, vrstvením nánosů bude barva odlitku sytější (tmavší).

Barviva se mezi sebou dají skvěle míchat, což umožňuje získat další nové barvy a odstíny.

Barviva Colorfun lze použit k vytvoření průhledného odlitku, je třeba však přidat pouze opravdu velmi malé množství této barvy (doslova na špičku párátka). Pro tyto účely však doporučujeme používat raději specializovaná transparentní barviva.

Nezapomínejte lahvičky s barvivy čas od času protřepat, jejich dlouhodobé uskladnění bez používání může ovlivnit vlastnosti produktu.

Prosíme pozor!

  • Zobrazení barev se může na různých digitálních zařízeních silně lišit.
  • Důrazně proto doporučujeme před začátkem práce vyzkoušet jaké množství barvy je třeba, abyste dosáhli vámi požadovaného efektu.
  • Při práci s epoxidovou pryskyřicí a pigmentovými roztoky používejte ochranné pomůcky. Hotový odlitek co nejlépe zakryjte, aby se na něj před konečným tvrdnutím nedostal prach.
  • Lahvičky uchovávejte důkladně uzavřené a chraňte je před slunečním zářením.

Bezpečnostní opatření: při zasažení očí je vypláchněte velkým množstvím vody. Vyvarujte se polknutí či vdechnutí materiálu. Po práci si důkladně umyjte ruce, zejména před jídlem. Při tvoření výrobku nekuřte, nepijte ani nejezte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.