Výběr barev a pigmentů do pryskyřice

Vybíráte si barvy do epoxidové pryskyřice a nevíte čím začít? Podíváme se na jejich jednotlivé kategorie.

Barviva

Barviva máme u nás na e-shopu Resin Studio rozdělená podle toho, zda s jejich použitím vzniknou průhledné nebo neprůhledné odlitky. Pak už záleží na vás, co se nejlépe hodí pro váš výrobek, a můžete začít vybírat z jednotlivých barviček. U některých barviv pro průhledné výrobky platí, že po přidání velkého množství vznikne neprůhledný odlitek. Barvy postupně přidávejte do smíchané pryskyřice, míchejte a sledujte probarvení pryskyřice. Ztmavit barvu nikdy není takový problém, jako ji zesvětlit.

Barviva nemají třpytivý nádech jako práškové barvy.

Práškové barvy 

V naší nabídce naleznete kovové, metalické a efektové pigmentové prášky.

S práškovou barvou můžete docílit průhledného i neprůhledného odlitku v závislosti na množství použitého prášku. Můžete je zároveň v připravené pryskyřici mixovat s barvivy a dosáhnout tak vlastních unikátních odstínů.

Každé barvivo i prášek vypadá v pryskyřici jedinečně, barvy vybírejte spíše podle svého vkusu než její konzistence a nikdy nezapomínejte, že je musíte přidávat do smíchané pryskyřice postupně a řádně je promíchat.  

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení