Zlaté metalické vločky do pryskyřice

92 Kč 92 Kč bez DPH
Skladem

Oživte své dílo díky barevným metalickým vločkám, které dodají šmrnc každému výrobku. Jsou k dostání v několika barevných variantách, barvy jsou výrazné a zaujmou vás na první pohled.

Objem nádoby: 80 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Metalické barevné vločky z fólie vypadají v pryskyřici prostě úžasně, přesvědčte se sami. Na slunci se krásně třpytí a vaše dílo díky nim bude vypadat luxusně a výjimečně.

Použití:

zlaté metalické vločky nasypte do připravené epoxidové pryskyřice a zamíchejte. Můžete je do pryskyřice buď zamíchat, nebo je postupně pomocí pinzety vkládat do pryskyřice, která je nalitá ve formě. Pokud vložíte velké množství vloček najednou, mohou se slepit, proto je doporučujeme vkládat do pryskyřice postupně. Pečlivě je uspořádejte tak, jak chcete, aby byly vidět ve výsledném výrobku.

Prosíme pozor!

  • Zobrazení barev se může na různých digitálních zařízeních silně lišit.
  • Při práci s epoxidovou pryskyřicí a pigmentovými roztoky používejte ochranné pomůcky. Hotový odlitek co nejlépe zakryjte, aby se na něj před konečným tvrdnutím nedostal prach.
  • Nádoby uchovávejte důkladně uzavřené a chraňte je před slunečním zářením.

Bezpečnostní opatření: při zasažení očí je vypláchněte velkým množstvím vody. Vyvarujte se polknutí či vdechnutí materiálu. Po práci si důkladně umyjte ruce, zejména před jídlem. Při tvoření výrobku nekuřte, nepijte ani nejezte.

 

           

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.