Spolupracujte s námi

 

Chcete nás propagovat a získat za to peníze?

Provize z každé objednávky

Jste aktivní na sociálních sítích? Máte svoje stránky nebo blog? Pak jste možná narazili na myšlenku, že byste mohli vydělávat na tom, co vás baví. A pokud vás baví práce s kreativními materiály, jste u nás správně. 😊 Nově nabízíme možnost spolupráce v affiliate programu. Affiliate program je skvělá možnost, jak vydělávat peníze. Publisheři jsou v něm vypláceni za propagaci e-shopu pomocí jejich vlastních odkazů. Za každou uskutečněnou objednávku přes váš odkaz dostanete peníze.

Co je affiliate program?

Affiliate program je druh partnerského marketingu, jehož cílem je propagovat produkty za účelem vlastního zisku. Publisher (tedy vy) se zapojí do partnerského programu, aby propagoval náš e-shop a díky tomu získal příjmy za každou uskutečněnou koupi prostřednictvím jeho odkazu.

Jaké naše produkty můžete propagovat?

Kreativních potřeb máme opravdu velké množství a pořád se rozrůstáme. Propagovat můžete vše, co najdete na našich stránkách www.resinstudio.cz

A co to může třeba být?

Tak třeba pryskyřice, minerální pryskyřice NatuResin, potřeby pro výrobu svíček, vše pro výrobu mýdel, mozaikové sady, sady s pryskyřicí... máme toho opravdu dost. 😊 Zjednodušeně můžete propagovat vše, co u nás uvidíte. 

Co si můžete vydělat?

Nabízíme provizi až 8 %, vše jsme vám přehledně rozepsali zde: https://www.dognet.cz/kampane/resinstudio-cz/

Jak se zaregistrovat a začít spolupracovat?

Vším vás provede poskytovatel služby Dognet, stačí se zaregistrovat a zapojit se do kampaně.

Co je na affiliate vlastně tak skvělé? Proč ne třeba spolupráce přes slevové kupony?

Pro to máme hned několik důvodů:

  • Affiliate spolupráce je transparentní, ihned vidíte, jakou odměnu dostanete.
  • V reálném čase vidíte, jak dané sdílení odkazu zabralo a můžete příště zkusit podobné, pokud se mu dařilo. Pokud se mu nedařilo, tak to hned víte a můžete zkusit propagaci jinak nebo na jiný produkt.
  • Spolupráce přes slevové kupony není transparentní. Musíte se spoléhat na údaje, které vám e-shop poskytne, protože vás do svého systému pustit nemůže. A protože si taková spolupráce žádá velké množství administrativní práce ze strany e-shopu, je často možné ji z časových důvodů vyhodnotit například jednou měsíčně nebo za kvartál. A na to se nikomu čekat nechce. 😊 Také není bohužel možné nějak jednoduše „vyjet“, jaké produkty si vaši fanoušci nebo sledující zakoupili. To by vyžadovalo desítky hodin práce v případě, že jsou slevové kupony použity vícekrát.
  • Samostatnost – nemusíte čekat na e-shop. Jednoduše se zaregistrujete, zapojíte do kampaně a ihned sdílíte. Nečekáte na nás, abychom něco nastavovali.

Chcete s námi spolupráci probrat?

Chcete se zeptat, co by bylo nejlepší propagovat? Jaké máme novinky? Probrat prodejní argumenty pro vaše fanoušky a sledující? Tak nám napište nebo zavolejte, rádi s vámi vše probereme. Zastihnete nás po - pá 9:00 – 16:00 na telefonu +420 723 000 773 nebo e-mailu poradna@resinstudio.cz.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.