Pravidla zpracování recenzí

společnosti Angel Company s.r.o., IČO: 26084805, se sídlem Dobrovodská 2054/53a, České Budějovice 5, 370 06 České Budějovice, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Českých Budějovicích pod sp. zn. C 13051,

pro prodej zboží prostřednictvím www.resinstudio.cz (dále jen “e-shop”)

Recenze, které zveřejňujeme, pocházejí výhradně od zákazníků, kteří si recenzované produkty na našem e-shopu nebo v naší prodejně skutečně zakoupili. 

Recenze, které nás mohou neoprávněně poškodit (tam, kde máme právo např. nevyhovět požadavku zákazníka), jsme oprávněni nezveřejňovat/aktivně skrývat.

Jak se mohu ohodnotit zakoupený produkt?

  1. E-maily s odkazem na vložení recenze obdržíte, pokud nevyjádříte nesouhlas se zasláním e-mailu s odkazem na vložení recenze prostřednictvím Heureka.cz a Zbozi.cz, Facebook, Instagram nebo Google. Nesouhlas můžete udělit během procesu objednávání bezprostředně před odesláním objednávky.
  2. Při každé objednávce zboží z našeho e-shopu Vám můžeme zaslat e-mail s možností napsat recenzi k produktu na našich webových stránkách, k tomu nám pomáhá náš poskytovatel e-shopového řešení Shoptet. Nesouhlas můžete udělit během procesu objednávání bezprostředně před odesláním objednávky.

Pořadí recenzí je možné najít na webových stránkách Heureka.cz, recenze je možné filtrovat přímo na těchto webových stránkách. Většinou zobrazujeme všechny recenze, ať už jsou pozitivní nebo negativní. 

Jak je zajištěno, že recenze nejsou falešné?

Pouze zákazníci, kteří zakoupili produkty na našich webových stránkách mohou zanechat hodnocení těchto produktů. To zajišťujeme právě prostřednictvím:

  1. Heureka.cz  nebo a Zboží.cz, kterým je předána informace o zakoupeném produktu (objednávce) a Vaše jméno a příjmení a e-mail. To znamená, že je technicky možné zadávat hodnocení našeho e-shopu pouze u zákazníků, kteří u nás nakoupili a hodnotí uživatelskou zkušenost nebo produkt, který zakoupili. 
  2. Recenze zveřejňujeme na našich webových stránkách, k tomu nám pomáhá náš poskytovatel e-shopového řešení Shoptet. Kontrolujeme vždy předem, zda se jedná o našeho zákazníka, který se tak může vyjadřovat a hodnotit naše produkty a my zkontrolujeme, zda tyto produkty u nás koupil.

Jak mám postupovat v případě, že mi odkaz na hodnocení produktu nebyl zaslán?

Do 14 dnů od obdržení objednávky máte možnost nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu  info@resinstudio.cz a poté vám bude zaslán odkaz. 

Tato pravidla pro zobrazování recenzí jsou platná od 01.06.2023.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.