Věrnostní klub Resin Studio - sleva až 15 %

Děkujeme, že se chcete stát věrnostními členy Resin Studio, který Vám nabízí řadu výhod. Jediné, co budete k čerpání těchto výhod potřebovat je registrace na našem e-shopu.

Díky našemu věrnostnímu programu získáte slevu až 15 %. Každému registrovanému zákazníkovi se automaticky sčítají objednávky a po dosažení určitého objemu objednávek se zvyšuje získaná sleva.

Součtem objednávek se můžete postupem času dostat až na slevu 15 %.

Jak na to?

Věrnostním členem klubu Resin Studio se stáváte automaticky, pokud se zaregistrujete na našem e-shopu. To znamená, že ani nemusíte nic nakoupit a jste již aktivním členem. Registrace má velké výhody:

  1. Při nákupu nemusíte vyplňovat své údaje, po přihlášení se automaticky vyplní.
  2. Díky registraci máte nárok na slevy. Na první slevu nemusíte dlouho čekat, získáte jí totiž ihned po registraci!
  3. Pro členy věrnostního klubu také pravidelně připravujeme slevové akce, o kterých se dozvíte jako první.

Jaké slevy získáte?*

  1. Slevu 5 % pro každého nově zaregistrovaného na první objednávku. Tuto slevu získáte tím, že se přihlásíte k odběru newsletteru přes formulář vlevo dole na stránce.
  2. slevu 5 % na každý další nákup v našem e-shopu získáte, jakmile celková suma všech Vašich uskutečněných objednávek za posledních 12 měsíců přesáhne hodnotu 5 000 Kč.
  3. slevu 7 % na každý další nákup v našem e-shopu získáte, jakmile celková suma všech Vašich uskutečněných objednávek za posledních 12 měsíců přesáhne hodnotu 10 000,- Kč.
  4. slevu 10 % na každý další nákup v našem e-shopu získáte, jakmile celková sumě všech Vašich uskutečněných objednávek za posledních 12 měsíců přesáhne hodnotu 25 000,- Kč.
  5. slevu 15 % na každý další nákup v našem e-shopu získáte, jakmile celková sumě všech Vašich uskutečněných objednávek za posledních 12 měsíců přesáhne hodnotu 50 000,- Kč.

    * platné od 21. 3. 2024

Jak zjistím výši své slevy?

Čím víc zboží na našem e-shopu v období posledních 12 měsíců nakoupíte, tím větší věrnostní slevy můžete využít na další nákup. Výše této slevy se Vám po přihlášení do Vašeho účtu objeví v kartě slevy.

Tato sleva se Vám automaticky započítává do ceny jednotlivých produktů, které chcete zakoupit. Samotný rozdíl Vaší slevy a běžné ceny, tak vidíte přímo u nabízeného produktu. Díky tomu ihned vidíte, kolik díky Vaší slevě ušetříte na nákupu zboží.

Přejeme příjemné nakupování!

Váš tým Resin Studio

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.