Dárkový poukaz - 1000 Kč

Tip
ZDARMAZDARMA
poukaz 1000
1 000 Kč 826,45 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
8.12.2022
Možnosti doručení

Potěšte své blízké poukazem na nákup v hodnotě 1000 Kč na našem e-shopu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poukaz dorazí v elektronické podobě a je platný po dobu 3 měsíce od nákupu.

Podmínky použití dárkových poukazů od Resin Studio

Dárkové poukazy můžete použít jen k nákupu na www.resinstudio.cz a nejsou směnitelné za peníze. Hodnota nákupu přitom musí být stejná nebo vyšší než je hodnota poukazu. Bude-li hodnota zakoupeného zboží nižší než hodnota poukázky, rozdíl se nevrací. Je-li hodnota zakoupeného zboží vyšší než hodnota poukázky, je nutné rozdíl doplatit.

Při nákupu můžete uplatnit více poukazů současně.

V případě nákupu v eshopu vám může být v případě odstoupení od kupní smlouvy nebo při oprávněné reklamaci vrácena částka prostřednictvím náhradního poukazu nebo vytvořením adekvátního kreditu pro nákup.
Na každém poukazu je vyznačena jeho platnost - po uplynutí data platnosti se poukaz stává neplatným. Platnost dárkových poukazů nelze prodloužit. 

Jedná se o ceninu, v případě ztráty nemůže být poukaz nijak nahrazen, účtenku o jeho nákupu nelze coby náhradu akceptovat.  Padělání a pozměnění poukazů je zakázáno a trestné podle platného zákona ČR.
Při nákupu dárkových poukazů není účtována DPH. Její vyúčtování proběhne až při uplatnění poukazu a dodání zboží a to dle zákonných předpisů.

Dárkový poukaz nelze použít k úhradě dopravy ani jiné služby.

Kód poukazu je nutné ochránit, jeho použitím v eshopu přestává poukaz platit. Za ztracené či zcizené kódy neneseme odpovědnost.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.