LETNÍ VÝZVA - KREATIVNÍ SPECIÁL

Je tu další kreativní speciál Resin Studia. Zapojte se a vyhrajte dárkovou sadu GOLDEN FANTASIES" v hodnotě 960 Kč! Tématem je tentokrát příroda.

Vstupte do světa epoxidové pryskyřice s novou letní výzvou od Resin Studia. Pokud máte rádi tvoření z pryskyřice a chcete vytvořit krásný a originální výrobek, neváhejte se zapojit do této kreativní soutěže.

Zadání je jednoduché - vytvořte výrobek z epoxidové pryskyřice s přírodní tématikou. Použít můžete jakékoliv přírodní materiály – květiny, dřevo, mušle atp.

Inspiraci můžete najít na stránkách Resin Studia, kde najdete spoustu krásných ukázek výrobků od nás i našich zákazníků. Na našem e-shopu zároveň najdete všechen potřebný materiál. Nebojte se experimentovat!

Jak se zapojit do soutěže?

• Soutěžní fotografii s výrobkem z pryskyřice s přírodní tématikou nám zašlete na e-mail poradna@resinstudio.cz nebo soutěžní fotografií okomentujte soutěžní příspěvek k této výzvě, který jsme zveřejnili na našem Facebooku Resin Studio.
• Dejte si na výrobku záležet, do soutěže přijímáme pouze jednu fotografii na jednoho soutěžícího.
• Uzávěrka pro přijetí fotografií do soutěže je 1. 8. 2023.

Jak vybereme vítěze?

• Vítěze vybere naše odborná porota složená z Angeliky a Lenky, které můžete znát z naší Facebookové skupiny Tvoření z pryskyřice, nebo z komunikace s Resin Studiem. Porota bude hodnotit provedení a kreativitu výrobku.

Jak vyhlásíme vítěze soutěže?

• Nejpozději do 8. 8. 2023 naše porota vybere vítěze a vítěznou fotografii zveřejní na našich sociálních sítích a e-shopu www.resinstudio.cz
• Výherce kontaktujeme a domluvíme zaslání vyhrané sady.

Tak neváhejte a zapojte se do této kreativní soutěže! Těšíme se na vaše nápady a krásné výrobky vytvořené s láskou a fantazií.

Zasláním fotografie souhlasíte s jejím výhradním použitím pro účely www.resinstudio.cz (Angel Company s.r.o., IČ 26084805). To tedy znamená, že od chvíle doručení do e-mailové schránky pod doménou Resin Studio nebo jejím nahráním do komentáře pod soutěžní příspěvek je jediným oprávněný distributorem a majitelem fotografického obsahu firma Angel Company s.r.o., pokud se obě strany předem nedomluví jinak.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.