Složitější vzory v minerální pryskyřici NatuResin

Složitější vzory v minerální pryskyřici NatuResin

Uchvátily vás nejnovější trendy při výrobě bytových dekorací a chcete si je také vyzkoušet? Tak to jste tu správně! Mrkneme se na jednoduché postupy, jak na tyto efekty vyzrát. V tomto článku se podíváme vytváření složitějších vzorů.

Jak na to?

Už jste při tvoření s minerální pryskyřicí vyzkoušeli různé efekty a rádi byste docílili složitějších vzorů? Pokud nechcete nalévat různě obarvenou NatuResin do formy a doufat v dobrý výsledek, vezměte do ruky práškové pigmenty a namalujte si vzory rovnou do formy! Budou vám stačit pouze štětce, práškové barvy a představivost.

Jemnost vzorů a složitost obrázků záleží jen na vaší zručnosti a šířce štětců. Pokud si však nevěříte co do přesnosti malování, můžete si předem vytisknout obrázek, který byste do formy chtěli namalovat a vytištěný obrázek umístíte pod formu. Bude krásně prosvítat a vám už stačí jen obkreslovat.

💡 Návod zdarma

Jak začít s tvorbou z epoxidové pryskyřice? Stáhněte si náš návod!

Stáhnout

Udělali jste chybu při malování vzoru?

Pak není nic jednoduššího, než chybu smazat! Docílíte toho třeba pomocí papírové utěrky nebo vatové tyčinky. Naneste na ně trochu vody, nebo našeho NanoTech čističe a jednoduše je smažte. Výhodou této techniky je nejen přesnost malování, ale také to, že si metalické práškové barvy zachovají svůj lesk.

Nakonec z formy vyklepněte přebytky barvy a nalijte minerální pryskyřici, která do sebe otiskne namalovaný vzor.

Barvit nebo nebarvit?

Nechcete mít spodní stranu výrobku bílou? Nebo chcete namalovat jen části formy a zbytek podbarvit? Pak není nic snadnějšího než NatuResin před odléváním obarvit jako například my u lotosové formy.

A je to!

Po vyloupnutí výrobku už stačí jen umýt formu od zbytků barev vodou s jarem nebo NanoTech čističem a máte hotovo.

     

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.