KVĚTNOVÁ VÝZVA - KREATIVNÍ SPECIÁL

KVĚTNOVÁ VÝZVA - KREATIVNÍ SPECIÁL

Je tu další kreativní speciál Resin Studia. Zapojte se a vyhrajte Kreativní sadu mozaika – obraz se stojanem váza s květinami a včelami v hodnotě 860 Kč

Tématem této výzvy je „Tvořím s Resin Studiem“. Pošlete nám fotku svého výrobku z pryskyřice, NatuResinu, mýdlové hmoty, mozaikových nebo svíčkových sad. Podmínkou je, že se musí jednat o výrobek z námi prodávaných produktů.

Jak se zapojit do soutěže?

• Soutěžní fotografii nám zašlete na e-mail poradna@resinstudio.cz nebo soutěžní fotografií okomentujte soutěžní příspěvek k této výzvě, který jsme zveřejnili na našem Facebooku Resin Studio a ve skupině Tvoření z pryskyřice.
• Do soutěže přijímáme pouze jednu fotografii na jednoho soutěžícího.
• Uzávěrka pro přijetí fotografií do soutěže je úterý 21. 5. 2024.

Jak vybereme vítěze?

Vítěze vybere naše odborná porota složená z Angeliky a Lenky, které můžete znát z naší Facebookové skupiny Tvoření z pryskyřice, nebo z komunikace s Resin Studiem. Porota bude hodnotit provedení a kreativitu výrobku (a nevyhrává nutně ten nejhezčí výrobek).

Jak vyhlásíme vítěze soutěže?

  • Nejpozději do 24. 5. 2024 naše porota vybere vítěze a vítěznou fotografii zveřejní na našich sociálních sítích a e-shopu www.resinstudio.cz
  • Výherce kontaktujeme a domluvíme zaslání vyhrané sady.

Tak neváhejte a zapojte se do této kreativní soutěže! Těšíme se na vaše nápady a krásné výrobky vytvořené s láskou a fantazií.

Zasláním fotografie souhlasíte s jejím možným použitím pro marketingové účely www.resinstudio.cz a www.resinstudio.sk (Angel Company s.r.o., IČ 26084805). To tedy znamená, že od chvíle doručení do e-mailové schránky pod doménou Resin Studio nebo jejím nahráním do komentáře pod soutěžní příspěvek se stáváme oprávněným distributorem a majitelem fotografického obsahu my, firma Angel Company s.r.o. a dáváte nám doživotní autorská práva pro jeho použití. To platí, pokud se obě strany předem písemně nedomluví jinak. Dále prohlašujete, že jste fotografii pořídili vy, jste tedy oprávněn/a ji šířit a na fotografii není obsah, který by jakkoliv porušoval autorská práva nebo zákony České, ani Slovenské republiky.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.