Seznamte se s fotomotivy pro práci s pryskyřicí

V Resin Studiu rádi objevujeme nové způsoby tvoření s pryskyřicí a oceňujeme šikovné výrobce, kteří vytváří další možnosti, jak tvorbu ozvláštnit. Dovolte nám proto představit fotomotivy od Andrey Seidelové, které posunou vaší šperkařskou výrobu zase o kus dál. Pojďte se s námi podívat foto motivům na zoubek a nechte se jimi okouzlit stejně, jako my.

Co jsou fotomotivy?

Jednoduše jde o grafické motivy vytištěné na kvalitním fotopapíru, které použijete do lůžek na výrobu šperků z pryskyřice. V čem ale tkví jejich genialita? Bez práce, znalosti grafiky, vymýšlení, přeměřování a vybírání vhodného fotopapíru máte stovky motivů na stříbrném podnosu. Stačí si totiž vybrat motiv, který se vám líbí a za opravdu nízkou cenu se vaše možnosti tvorby mnohonásobně rozšíří. Napadlo vás, že byste rádi použili vlastní motiv? Ani to není problém, zakázkovou výrobu totiž Andrea zvládá také. Můžete si například nechat vyrobit motiv z vašich fotek a vyrobit si tak šperk přímo s fotografií vaší rodiny, přátel, atd. A asi nemusíme ani dodávat, že jsou motivy vyráběné tak, aby se přesně vešly do všech možných velikostí prodávaných lůžek.

Univerzální fotomotivy pro každého

Ať už s výrobou šperků v lůžku začínáte, nebo chcete výrobu ozvláštnit a rozšířit, fotomotivy si zamilujete. Díky rozmanitým vzorům a obrázkům se trefíte do vkusu nejen sobě, ale i dalším lidem, které třeba plánujete obdarovat vlastnoručním výrobkem. A pokud šperky z pryskyřice prodáváte, bez větší námahy rozšíříte svoje portfolio a pravděpodobnost, že oslovíte větší množství zákazníků.

Jakou pryskyřici použít?

Pro práci s fotomotivy doporučujeme pryskyřici, která je odolná vůči žloutnutí a vytváří krásný povrch. Z naší nabídky jsme pro vás vybrali hned dvě pryskyřice, a to pryskyřici Fluid a pryskyřici Glass, které jsou velmi oblíbené právě pro výrobu šperků. Vlepte motiv do lůžka (vodou ředitelné lepidlo - nejlépe určené na decoupage), nechte zaschnout, nalijte pryskyřici a vytvořte s ní menší kopeček nad úroveň lůžka. A krásný šperk je na světě!

💡 Návod zdarma

Jak začít s tvorbou z epoxidové pryskyřice? Stáhněte si náš návod!

Stáhnout

Na nic nečekejte a mrkněte se k paní Andree na její obchod na Fleru. A nezapomeňte se s námi podělit o fotky svých výrobků v naší FB skupině Tvoření z pryskyřice!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.