Kurzy pryskyřice – naučte se vše, co potřebujete vědět

Chcete tvořit z pryskyřice, ale nechtějí se vám zdlouhavě dohledávat informace? Nebo se vám jen nechce zkoušet a plýtvat materiálem, protože se obáváte, že první výrobky nebudou podle vašich představ? Tak právě pro vás je tu kurz pryskyřice, který vznikl pod našimi křídly.


Foto: Hodiny vytvořené metodou moře

Kde kurzy probíhají a kdo se vám bude věnovat?

Kurzy probíhají v příjemném ateliéru na Praze 3 a věnovat se vám bude naše Lenka, která vám za Resin Studio radí již několik let.

 

Foto: ateliér, kde se konají kurzy

Na co se můžete na kurzu těšit?

  • Přehledně a na jednom místě se dozvíte, jak pracovat s epoxidovou pryskyřicí - ušetříte si desítky hodin vlastního vyhledávání informací.
  • Zjistíte, co vše k práci s pryskyřicí potřebujete, co použít nemůžete a jak využijete všechny potřeby na maximum.
  • Dozvíte se tipy a triky získané praxí, ke kterým byste se zdlouhavě propracovávali sami.
  • Vyzkoušíte si práci s pryskyřicí pod dozorem lektorky a budete mít okamžitou zpětnou vazbu a odpovědi na svoje dotazy.
  • Z kurzu získáte kromě znalostí i vlastnoruční výrobek.
  • Délka kurzu je 3-4 hodiny

Jak se na kurz přihlásit?

Je to velmi snadné. Klikněte na www.zpryskyrice.cz/kurzy a vyberte si kurz, která vám vyhovuje. Můžete jej buď ihned zakoupit, nebo nejprve zavolejte Lence na telefon 605 280 806 a zeptejte se na co potřebujete.

Kdy se kurzy konají?

To záleží na obsazenosti, ale pravidlem jsou úterky a soboty viz popisek u jednotlivých kurzů. Telefonicky se můžete okamžitě dohodnout, kdy je na kurzu volno.

Jaké jsou druhy kurzů?

Každému vyhovuje něco jiného, proto si můžete zvolit:

  • Skupinový kurz – skupina maximálně 4 osob, které si vyzkouší odlévání do silikonových forem.
  • Individuální kurz – na kurzu jste pouze vy a lektorka a vyzkoušíte si to, co bude chtít. Na výběr je tvorba obrazu, moře, podtácků, šperků, klíčenek, záložek – předem se vždy domluvíte, jaké máte očekávání a lektorka na to bude připravena.
  • Uzavřená skupina – jste parta 2-4 lidí, kteří se chtějí naučit něco nového a zároveň si vyzkoušet výrobu obrazu z pryskyřice nebo odlévání do forem? Nemusíte se na nikoho dalšího ohlížet, proto si sami vyberete, do čeho se pustíte.
  • Online kurz – na kurz do Prahy jezdí lidé z celé republiky. Nechce se vám ale cestovat? Právě pro vás je tu online kurz, ve které vám lektorka vše vysvětlí na dálku. Kurz je levnější z toho důvodu, že si na místě nevyzkoušíte odlévání.

Foto: Obraz účastnice kurzu

Stále se nemůžete rozhodnout, zda na kurz přijít?

Nemusíte váhat. Kurz je opravdu komplexní a skládá se jak z teorie, tak z praxe. Navíc si můžete připravit jakékoliv dotazy na pryskyřici, ukázat svá oblíbená videa na toto téma na sociálních sítích a s lektorkou proberete, jak vyrobit své vysněné výrobky.

Z kurzu ještě neodešel jediný nespokojený účastník. 😊 Připojte se ke spokojeným účastníkům i Vy!

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.