Průvodce výběrem perfektního pryskyřicového dárku

Pomalu a jistě se nám blíží Vánoce a nejeden z nás už přemýšlí, čím potěšit své blízké. Máte okolo sebe někoho, kdo je kreativní? Nebo v něm vidíte potenciál a přijde vám škoda, že se zatím do nějaké výroby nepustil? Podívejte se na naše tipy na vánoční dárky spojené s výrobou z pryskyřice.

A pro koho budeme vybírat?

Říkáte si, že pryskyřici nerozumíte a neumíte tu správnou vybrat? Od toho tu jsme my! Poradíme vám, po čem sáhnout. Ve výběru se tedy zaručeně nespletete a pod stromečkem budou zářit oči obdarovaných.

Pro ženu, které se líbí šperky, podtácky a jiné výrobky z pryskyřice

Chcete obdarovat ženu, která by si podle vás ráda vyzkoušela tvoření z pryskyřice? Líbí se jí šperky se zalitými květinami, nebo by ocenila vlastní dekorační podtácky? Máme pro vás tip na výběr. Podívejte se na naše sady pro začátečníky i pokročilé.

V čem je jejich výhoda?

V našich sadách je připravená správná pryskyřice, barvičky, komponenty, formy i spotřební materiál. Zkrátka všechen materiál, který je pro výrobu potřeba. K výrobě pak už stačí obyčejná kuchyňská váha, která váží s přesností na gramy a ochrana dýchacích cest. 

Že váhu nemáte, nebo by to chtělo novou? I na to jsme u nás připraveni. Podívejte se na váhy v naší nabídce.

A navíc je sada v dárkové krabici s mašlí. Všechna práce s výběrem a balením je tedy předem hotová, vy si už jen užijte klidné a radostné Vánoce bez stresu s výběrem dárků.

Pro někoho, kdo chce s pryskyřicí začít, ale neví, jak na to

Tvorba z pryskyřice je čím dál známější a určitě už se doneslo i k vám, o jak všestranný materiál se jedná. Jeho využití v umělecké tvorbě je limitováno jen formou a vlastní představivostí. Znáte někoho, kdo po pryskyřici pokukuje, ale pořád neví, jak se do této okouzlující tvorby pustit?

Chápeme, že objevování světa pryskyřice může být na první pohled zahlcující, ale přitom stačí mít jen pár základních věcí. Množství nabízených produktů je tu jen proto, aby možnosti výroby neskončily u pár odlitků. A že se vám tím vším nechce probírat? 

Kryjeme vám záda! Pojďte s námi do sady, která je navíc rovnou v dárkové krabici s mašlí.

Chcete darovat sadu na výrobu šperků? Nebo podtácků, záložek, pravítek či klíčenek? Mrkněte do naší široké nabídky sad, které jsme pro vás pečlivě sestavili. Navíc všechny potřebné informace k výrobě najde obdarovaný nejen na našich stránkách, ale i přibalené k sadám. A pokud si náhodou nebude vědět rady, rádi mu poradíme.

Pro toho, kdo už z pryskyřice vyrábí a chcete mu doplnit zásoby

Máte někoho, kdo z pryskyřice vyrábí a chcete mu doplnit zásoby, nebo mu pořídit další výbavu a rozšířit tak možnosti výroby? Na Resin Studiu jste rozhodně správně. 

Vyberte pryskyřici

Pryskyřici vyberte s pomocí našeho rádce pro výběr pryskyřice, nebo sáhněte po našem bestselleru - pryskyřici Fluid. Má po zatvrdnutí naprosto úžasný povrch, vysokou UV odolnost a snadno se s ní pracuje.

Vyberte květiny

Kytičky všech barev a tvarů nebo dokonce skeletované barevné listy i stabilizované květiny. To vše u nás seženete na jednom místě. Použít se dají do šperků, obrazů, tácků, podnosů, prkének… jednoduše všude, kam může pryskyřice, tam mohou i sušené květiny! Naše sušené květiny jsou dobarvované, nemusíte se tedy bát jejich nechtěného hnědnutí v pryskyřici, jako to často stává u doma sušených květin.

Vyberte barvy

Barvy neodmyslitelně patří k práci s pryskyřicí. Vyberete  práškové, nebo tekuté barvy? Vybírejte podle odstínů, které udělají obdarovanému radost, na konzistenci až tak nezáleží.
Všechny naše barvy jsou mezi sebou kombinovatelné. Trocha metalického prášku dodá pryskyřici třpytivý vzhled, neprůhledné barvy zase sytost. A co teprve ta kouzla, která dokáže alkoholový pigment! 

Vybírejte ze stovek našich produktů

Nakonec jste to právě vy, kdo znají obdarované nejlépe. A kdo jiný jim nejlépe vybere dekorace a pomůcky pro tvoření, než vy. Vybírejte podle svého pocitu. Věřte nám nejen jako prodejcům, ale hlavně jako tvůrcům, že po čem u nás sáhnete, to najde svůj užitek při báječném tvoření z pryskyřice.

💡 Návod zdarma

Jak začít s tvorbou z epoxidové pryskyřice? Stáhněte si náš návod!

Stáhnout

Pro všechny, kdo ocení ruční práci a rádi vyzkouší nový koníček

Máte ve svém okolí někoho, kdo nevydrží chvíli sedět a musí pořád něco dělat a objevovat? Pomozte mu objevit svět křišťálové pryskyřice!

Umělečtí neposedové, malíři a malířky, hrnčíři i švadlenky - ti všichni, a nejen oni, k nám chodí nakupovat a sdílí s námi radost z tvoření z pryskyřice. Jestli máte okolo sebe někoho, komu se ze všeho, na co sáhne, stává krása pod rukama, tak neváhejte a udělejte mu radost hotovou sadou na výrobu z pryskyřice.

Že se vám nechce kupovat sada, a rádi byste sami vybrali základ pro výrobu? Tak se mrkněte na tyto výrobky, nebo se v sadách jen inspirujte a vyberte jednotlivé produkty podle svého. Obdarovaného potěší nejen pryskyřice, ale také vaše snaha dárek personalizovat.

Vyberte u nás pryskyřici, barvivo i formu!

Pro muže kutila, který kouká po stolech z pryskyřice a někde začít musí

Máte v okolí kutila, který pokukuje po stolech s pryskyřicí? Kdo by se mu divil, tyto stoly se zalitými suky nebo dokonce s celou řekou z pryskyřice uprostřed jsou naprosto dechberoucí dominantou prostoru. Ale všichni víme, že někde se začít musí. Pomozte svému kutilovi udělat první krok správným směrem a kupte mu první pryskyřici a formu. Slibujeme, že bude nadšený!

Pro dítě, které může samo pracovat s eko pryskyřicí

Chcete podpořit dítě v kreativitě, ale nejste úplně nakloněni práci s epoxidovou pryskyřicí? I pro vás máme řešení - kreativní hmotu NatuResin. 

NatuResin je fantastickou novinkou v kreativních licích hmotách. Tato minerální pryskyřice na vodní bázi je bezpečnou a ekologickou variantou k epoxidové pryskyřici. Oproti jiným materiálům není křehká a vyznačuje se svojí vysokou pevností a odolností vůči venkovním vlivům. A navíc má mnohem delší dobu zpracovatelnosti, než podobné hmoty. 

Je ve všech směrech vhodná pro samostatné dětské tvoření. Ale jsme si jisti, že se s pomocí malému tvůrci nebudete držet dál, a zamilujete si tuto hmotu stejně jako my, dospěláci z Resin Studia.

Pro člověka, který si rád sám vyrobí dekorace, ale pryskyřice by nemusela být to pravé

Jste si jistí tím, že má být dárek kreativní, ale váháte, jestli to má být přímo pryskyřice? I pro vás máme řešení!

Pořiďte svým milovaným dárkovou startovací sadu na výrobu svíček. Sady u nás najdete v několika různých dekorech a díky tomu nebude těžké se trefit obdarovanému do vkusu. V sadách je navíc velmi podrobný návod včetně fotografií a díky tomu jsou krásné svíčky na dosah ruky.

A ano, i tyto sady jsou připravené v krásné krabičce připravené na darování.


Závěrem chceme dodat, že se nemusíte bát neznalosti práce s pryskyřicí. Na našich stránkách www.resinstudio.cz nejen prodáváme vše potřebné, ale také radíme všem začínajícím i pokročilým tvůrcům. Náš e-shop je zkrátka až po strop plný radostného tvoření s pryskyřicí!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.